بررسی مشکلات شهرک بروجردی شهردار منطقه 15

شهرداری

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،‍ با راه اندازی دفتر رسیدگی شهید بروجردی انجام می شود؛بررسی مشکلات شهرک بروجردی شهردار منطقه 15 گفت: با راه اندازی دفتر رسیدگی به امور شهرک بروجردی وضعیت املاک این محله تعیین تکلیفh می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15، وحیدرضا انارکی محمدی با اعلام این خبر افزود: طی سه سال گذشته مدیریت شهری به منظور رضایت شهروندان و نیز به درخواست شورایاری شهرک، جلسات متعددی با بنیاد مستضعفان و نهادهای مربوط به شهرک، ادارات خدماتی و نظام مهندسی برگزار کرده است تا در نهایت این دفتر برای رسیدگی به مشکلات این شهرک که بیش از ده هزار نفر در آن سکونت دارند، راه اندازی شود.

شهردار منطقه ادامه داد: در مرحله اول این اقدام به دنبال ایجاد کدهای نوسازی برای بلوک ها هستیم و پس از آن نسبت به بررسی سایر مشکلاتی که مانع از صدور پایانکار می شود، با مشارکت و همراهی نهادهای متولی خواهیم بود.

محمدی اظهار امیدواری کرد با ایجاد عدالت اجتماعی و تغییر رویکرد در اداره شهر، بتوانیم تهران را به شهری برای همه تهرانی ها تبدیل کنیم.

براساس این گزارش، جلسه هماهنگی اقدامات اجرایی برای تعیین وضعیت شهرک بروجردی با حضور سردار خلیلی جانشین قرارگاه ثارالله سپاه، محمدی شهردار منطقه 15 و نمایندگانی از سپاه، بنیاد مستضعفان، بنیاد تعاون سپاه و شورایاری شهرک بروجردی صبح امروز در شهرداری منطقه 15 برگزار شد.

Share this:

Print Friendly, PDF & Email
شهرداری
ارائه خدمات غیر حضوری به شهروندان منطقه ۱۵ در اداره درآمد

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،۳ خط ویژه تلفن در اداره درآمد همزمان با موج چهارم شیوع کرونا با هدف قطع زنجیره این بیماری برای رسیدگی به درخواست شهروندان منطقه ۱۵ اختصاص یافت. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، وحیدرضا انارکی محمدی شهردار منطقه با اعلام این خبر …

Print Friendly, PDF & Email
شهرداری
۱۰هزار گل لاله در منطقه دو پایتخت شکوفا شد

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،بیش از ۱۰هزار پیاز گل لاله که اواخر سال گذشته در میادین و بوستان های سطح منطقه دو کاشته شده بود با آغاز فصل بهار شکفته شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲، علی اکبر کریمی پور، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه …

Print Friendly, PDF & Email
شهرداری
پروژه‌های شاخص شمال تهران با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها سرعت می گیرد

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،پروژه های شاخص و اولویت دار شمال تهران با توجه به اثرگذاری آنها بر زیست عمومی شهر، با بهره گرفتن از کلیه امکانات در اختیار و ظرفیت های موجود با همکاری همه حوزه ها، در سال ۱۴۰۰ سرعت می گیرد. به گزارش روابط عمومی …

Print Friendly, PDF & Email