گام نخست در مسیر تعالی سازمانی را برداشتیم

بانک و بیمه

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،مدیر تعالی بیمه تعاون، ضمن ابراز خرسندی از موفقیت این شرکت در اخذ تاییدیه لازم از سوی تیم ارزیابی و دبیرخانه جایزه ملی تعالی سازمانی، دریافت گواهی نامه تعالی را به عنوان پله نخست حرکت بیمه تعاون به سمت تعالی سازمانی که نظامی فراگیر در سطح شرکت است قلمداد کرد.

دکتر مریم سلماسی، پیرامون دریافت گواهی تعالی سازمانی در هجدمین جایزه ملی تعالی سازمان و با اشاره به اینکه این گواهی بر اساس مدل ملی تعالی سازمانی و از سوی سازمان مدیریت صنعتی به شرکت هایی که در مسیر رشد متوازن سازمانی تعهد خود را با آموزش، اجرای خودارزیابی و اجرای پروژه های بهبود سازمانی اثبات نمایند اعطا می شود گفت: از ابتدای سال جاری بر آن شدیم تا با هدایت مدیریت عامل و به منظور حرکت هرچه بیشتر شرکت در مسیر سازمان های موفق ضمن پیاده سازی این مدل در فرایند ارزیابی این جایزه حضور داشته باشیم.

سلماسی ادامه داد: بر این اساس تمامی مدیران در سطح شرکت و معاونان مدیران و روسا سازمان در ستاد مرکزی، دوره آشنایی با الگوی تعالی سازمانی را گذرانده و در پی آن اثربخشی برگزاری دوره نیز مورد سنجش و کنترل قرار گرفت.

وی افزود: پس از گذراندن این مراحل، از سوی هر یک از مدیریت ها خودارزیابی صورت گرفته و ضعف ها، چالش ها، نقاط قوت و فرصت های واحدها شناسایی شد که در پی آن فرایند اولویت بندی پروژه های بهبود انجام و مواردی در دستور کار قرار گرفت.

مدیر تعالی بیمه تعاون مطرح کرد: در نظر داریم در سال آینده برای دریافت درجات بالاتری از سطوح جایزه ملی تعالی سازمانی اقدام کنیم و این حرکت با هدف تامین هرچه بیشتر خواسته های مشتریان، کارکنان، سهامداران، شرکای تجاری و نهادهای نظارتی و عموم جامعه و بهبود خدمت رسانی و ارتقای فرهنگ تعالی در تمام ارکان سازمان صورت خواهد پذیرفت.

 

روابط عمومی بیمه تعاون

Share this:

Print Friendly, PDF & Email
بانک و بیمه
امکان ثبت، تأیید و انتقال چک در نت دی و جت دی فراهم شد

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،در راستای اجرای قانون جدید چک، امکان ثبت، تأیید و انتقال چک‌های صیادی از طریق نت دی (اینترنت بانک) و جت دی (همراه بانک) فراهم شد. به گزارش روابط‌عمومی بانک دی، بر اساس مفاد قانون جدید، صدور و انتقال هر برگه چک مستلزم ثبت …

Print Friendly, PDF & Email
بانک و بیمه
پرداخت غیرحضوری خسارت عمر زمانی بیمه کوثر

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،بیمه کوثر مرحله نخست از طرح آزمایشی پرداخت خسارت زیان‌دیدگان رشته عمر زمانی را با موفقیت به پایان رساند. به گزارش روابط عمومی و اعلام معاون بیمه‌های زندگی شرکت بیمه کوثر، همسو با رعایت الزامات شرایط کرونایی، بیمه کوثر در نخستین مرحله از اجرای …

Print Friendly, PDF & Email
بانک و بیمه
اصناف دارای بیمه توقف کسب و کار خسارت می گیرند

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،مدیرعامل بیمه تعاون از پرداخت خسارت تعطیلی واحدهای صنفی دارای بیمه نامه توقف کسب و کار ناشی از پاندمی و اپیدمی خبر داد. دکتر یونس مظلومی، مدیرعامل با اشاره به اینکه بیمه توقف کسب و کار ناشی از پاندمی و اپیدمی پس از مطالعات …

Print Friendly, PDF & Email