کاشتن بهترین ایده‌ها در جنگل‌های هیرکانی

اقتصادی

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،شرکت‌ سامسونگ با همکاری سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری ایران کمپین «برای خودمان، برای طبیعت» را برگزار می‌کند.

در این کمپین، سامسونگ با هدف ترویج عادت‌ها و رفتارهای مثبت برای حفظ طبیعت، به کاشت نهال اقدام می‌کند.

در کمپین «برای خودمان، برای طبیعت» از کاربران و علاقه‌مندان خواسته شده تا با هشتگ #برای_طبیعت راهکارهای خود را در رابطه با حفظ جنگل‌ها و منابع طبیعی در شبکه‌های اجتماعی ارائه دهند. سامسونگ با انتخاب راهکارهای برتر یک نهال به نام شخص ایده‌دهنده در جنگل‌های هیرکانی می‌کارد.

این کمپین در ادامه پروژه‌ای است که سامسونگ در سال ۹۵ با هدف احیای جنگل‌های هیرکانی آغاز کرد. در کمپین «یادگاری تو به زمین» خریداران گوشی‌های پرچمدار و کاربران و علاقه‌مندان کمپین، به عنوان سفیران افتخاری سامسونگ توانستند درختی را به نام خود یا یکی از عزیزان‌شان در جنگل‌های هیرکانی بکارند.

در نتیجه کمپین «یادگاری تو به زمین» بیش از ۱۲۱ هزار اصله نهال در ۱۰۰ هکتار از جنگل‌های هیرکانی کاشته شد.

کمپین «یادگاری تو به زمین» یکی از فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی سامسونگ بود که با مشارکت و همکاری سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری در ایران اجرا شد.

کمپین جدید سامسونگ به نام «برای خودمان، برای طبیعت» نیز با هدف ارائه ایده‌ها و راهکارهایی برای حفاظت بهتر از محیط زیست برگزار می‌شود. عادت‌ها و رفتارهای نادرست و غلط هر ساله آسیب‌های زیادی را به درخت‌ها، جنگل‌ها و سایر منابع طبیعی وارد می‌کند که با آگاهی‌بخشی می‌توان آنها را تغییر داد و عادت‌های مثبت و سازنده را ایجاد کرد.

در این کمپین علاقه‌مندان به طبیعت راهکارها و ایده‌های خود را در شبکه‌های اجتماعی با هشتگ تعیین شده، مطرح می‌کنند و چنانچه ایده‌ آنها در میان برترین راهکارها قرار گرفت یک اصله نهال به نام فرد در جنگل‌های هیرکانی کاشته می‌شود.

جنگل‌‌های هیرکانی به دلیل قدمت ۴۰ میلیون ساله خود از جمله سرمایه‌های ارزشمند منابع طبیعی ایران و این منطقه از جهان محسوب می‌شود. این جنگل‌ها همواره در معرض انواع خطرات طبیعی و انسانی قرار دارند و به همین دلیل حفظ پوشش جنگلی آن با دشواری‌های زیادی همراه است. با وجود اینکه در کمپین «یادگاری تو به زمین» بیش از ۱۲۱ هزار اصله نهال کاشته شد، اما پهنای وسیع این جنگل‌ها هنوز تشنه کاشت درخت است.

کمپین «برای خودمان، برای طبیعت» تا روز ۱۵ اسفندماه که به عنوان روز درختکاری نامیده شده، ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان برای شرکت در کمپین می‌توانند ایده‌های خود را شبکه‌های اجتماعی با هشتگ #برای_طبیعت به اشتراک بگذارند.

Share this:

Print Friendly, PDF & Email
اقتصادی
اقبال عمومی برای خدمات ” شرکت ملی پست”

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،فعالیت های حوزه صنعت پست بسیار گسترده و وسیع است و به صورت مستقیم و غیر مستقیم با بسیاری از افراد، مراکز، کسب و کارها و به خصوص تجارت الکترونیک ارتباط دارد. این ویژگی باعث شده است که پست در دنیا و همچنین در …

Print Friendly, PDF & Email
اقتصادی
اطلاعیه در پی بروز حادثه برای دکل ایرانسل در بابل

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،در پی بروز حادثه برای دکل ارتباطی ایرانسل در حاشیۀ شهر بابل، ایرانسل اطلاعیه‌ای منتشر کرد. به گزارش روابط عمومی ایرانسل، متن این اطلاعیه به شرح زیر است: به اطلاع می‌رساند، پیش از بامداد امروز شنبه ۲۱ فروردین ماه ۱۴۰۰، فرد یا افرادی ناشناس، با هدف از …

Print Friendly, PDF & Email
اقتصادی
توسعه زیر ساخت های صنعت حمل و نقل هوایی با هدف رونق گردشگری کیش

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش بر جدیت و پیگیری مستمر برای اتمام روند ساخت پایانه جدید مسافری فرودگاه بین المللی کیش تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزادکیش، جعفر آهنگران سرپرست این سازمان صبح امروز یکشنبه ۲۲ فروردین …

Print Friendly, PDF & Email