سرپرست جدید مدیریت املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم معارفه شد

مناطق آزاد

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،در حاشیه سی و نهمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه سازمان منطقه آزاد قشم آیین معارفه سرپرست جدید مدیر املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، در این مراسم که با حضور حمیدرضا مومنی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، معاونین، مدیران و مشاوران این سازمان برگزار شد، مومنی ضمن آرزوی توفیق و سربلندی برای عادل جلالی، از زحمات بهادر طالبی زاده قدردانی کرد.
براساس این گزارش، در حکم حمیدرضا مومنی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم خطاب به عادل جلالی آمده است: نظر به سوابق، تجربیات و تعهد جنابعالی به موجب این حکم، به عنوان سرپرست مدیریت املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم منصوب می شوید.
همچنین در بخش دیگری از این حکم آمده است: امید است با اتکال به الطاف الهی و همکاری و مساعدت سایر همکاران با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل ها در راه خدمت به مردم فهیم و شایسته منطقه و اهداف جمهوری اسلامی موفق و موید باشید.
گفتنی است مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم همچنین بهادر طالبی زاده را که پیش از این عهده دار سمت سرپرستی مدیریت املاک و مستغلات سازمان بود را طی حکمی به سمت مشاور خود منصوب کرد.

Share this:

Print Friendly, PDF & Email
مناطق آزاد
کسب مدال نقره جشنواره اختراعات ژنو سوئیس

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی،مهندس مهدی فرض پور ماچیانی،مدیرعامل مؤسسه مخترعین بین المللی منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه پژوهشگران همکار این موسسه در چهل و هشتمین جشنواره بین المللی اختراعات ۲۰۲۱ ژنو سوئیس موفق به …

Print Friendly, PDF & Email
مناطق آزاد
تمدید مدت محدودیت های کرونایی درکیش

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،با اعلام سخنگوی شورای سلامت کیش به دلیل وضعیت قرمز شیوع کرونا دراین جزیره محدودیت های یک هفته ای تا ده روز تمدید شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، دکتر رضانیا سخنگوی شورای سلامت این منطقه با …

Print Friendly, PDF & Email
مناطق آزاد
تبیین استراتژی رویکردی – راهبردی در فرآیند خدمات شهری منطقه۱۳

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،نخستین نشست شهردار منطقه۱۳ با مدیران حوزه خدمات شهری منطقه با هدف تبیین استراتژی رویکردی – راهبردی در فرآیند این حوزه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳، مجتبی شکری در این جلسه ضمن استماع گزارش عملکردی مدیران حوزه خدمات شهری و بیان …

Print Friendly, PDF & Email