رونمایی از شمایل جدید بانک کارآفرین با تمرکز بر ماموریت ذاتی و هویت کارآفرینی

بانک و بیمه

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،مدیرعامل بانک کارآفرین از رونمایی شمایل و ظاهر جدید بانک تا پایان خرداد ۱۴۰۰ خبر و وعده داد که با تمرکز بر ماموریت ذاتی آن و هویت کارآفرینی، این موسسه به «یکی از موثرترین بانکها در حوزه صنعت بانکداری» تبدیل شود.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، دکتر محمدرضا فرزین، مدیرعامل بانک کارآفرین تاکید کرد: با تداوم رشدهایی که در سال جاری محقق شد، در سال ۱۴۰۰ بانک کارآفرین به موثرترین بانک در صنعت بانکداری کشور مبدل خواهد شد.
رونمایی از شمایل جدید بانک کارآفرین تا پایان خرداد ۱۴۰۰
فرزین در نشست شورای راهبردی بانک با دستور کار بررسی برنامه های عملیاتی حوزه مدیریت و روابط عمومی در سال جاری و سال ۱۴۰۰ تصریح کرد: در سال جاری، بیشتر به دنبال ایجاد تغییرات مدنظر در خصوص ری برندینگ بودیم که این امر نیز طبق گزارش های اعلامی از سوی مدیریت های مربوطه به خوبی انجام شد و در نهایت، طبق زمان بندی اعلام شده تا پایان خرداد ماه ۱۴۰۰ تمام شعب و ساختمان های ستادی بانک، شکل و ظاهر جدید خود را پیدا خواهند کرد.
وی ادامه داد: در سال آینده، باید تمرکز بر افزایش فعالیت جهت ثبت تداوم رشدهای محقق شده در سال جاری باشد، همانطور که در سال جاری به گواه آمار تائید شده، توانسته ایم در بخش های مختلف همچون تسهیلات و منابع به رشدهای دو برابری برسیم در سال ۱۴۰۰ نیز باید با این رشدها محقق شود و حتی به سمت گسترش فعالیت ها پیش برویم.
فرزین با اشاره به ثبت رشد ۱۱۸ درصدی در بخش تسهیلات و رشد ۱۰۰ درصدی در بخش منابع تاکید کرد: آمارهای تائید شده نشان دهنده رشد ۶ برابری در بخش سود بانکی است و در سال آینده با توجه به اتمام روال ری برندینگ در بانک، باید ثابت کنیم که بانک کارآفرین با تعریفی جدید وارد صنعت بانکداری شده است. وی همچنین با تکیه بر آمار جدید عملکرد بانک خاطر نشان کرد: فکر می کنم تا پایان اسفند ماه سال جاری ۱۲هزار میلیارد ریال سود خواهیم داشت که اتفاق خوبی است.
تاثیرگذارترین بانک با تکیه بر هویت کارآفرینی
مدیرعامل بانک کارآفرین افزود: نتایج فعالیت هایمان در سال جاری را در سال ۱۴۰۰ به چشم خواهیم دید که با تلاش بر تداوم این نرخ رشدها می توانیم در صنعت بانکداری جایگاه خاص خودمان را به دست آورده و با تمرکز بر حوزه کارآفرینی و هویت کارآفرینی مان به یکی از موثرترین بانکها در حوزه صنعت بانکداری تبدیل شویم.
فرهنگ کم کاری در بانک باید کنار گذاشته شود
فرزین با بیان این که «به اعتقاد من شرایط به نفع ما رقم خورده است و ان شالله که در سال آینده نیز تکرار خواهد شد»، خاطر نشان کرد: باید تلاشمان را مضاعف کنیم تا دست آوردهایمان در سال ۱۴۰۰ نیز تکرار شود تا در کنار کسب سود بیشتر؛ خدمات بیشتری ارائه کنیم و مشتریان و همکاران به سود بیشتری برسند.
مدیرعامل بانک کارآفرین همچنین تاکید کرد باید فرهنگ کم کاری در بانک کنار گذاشته شود و همه همکاران برای تغییر رویه های غلط تلاش کنند تا هم بانک و هم خودشان از این محل سود ببرند. گفتنی است در نشست شورای راهبردی بانک برنامه های عملیاتی حوزه روابط عمومی و فناوری اطلاعات در سال جاری بررسی و برنامه های این مدیریت ها در سال ۱۴۰۰ مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

Share this:

Print Friendly, PDF & Email
بانک و بیمه
امکان ثبت، تأیید و انتقال چک در نت دی و جت دی فراهم شد

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،در راستای اجرای قانون جدید چک، امکان ثبت، تأیید و انتقال چک‌های صیادی از طریق نت دی (اینترنت بانک) و جت دی (همراه بانک) فراهم شد. به گزارش روابط‌عمومی بانک دی، بر اساس مفاد قانون جدید، صدور و انتقال هر برگه چک مستلزم ثبت …

Print Friendly, PDF & Email
بانک و بیمه
پرداخت غیرحضوری خسارت عمر زمانی بیمه کوثر

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،بیمه کوثر مرحله نخست از طرح آزمایشی پرداخت خسارت زیان‌دیدگان رشته عمر زمانی را با موفقیت به پایان رساند. به گزارش روابط عمومی و اعلام معاون بیمه‌های زندگی شرکت بیمه کوثر، همسو با رعایت الزامات شرایط کرونایی، بیمه کوثر در نخستین مرحله از اجرای …

Print Friendly, PDF & Email
بانک و بیمه
اصناف دارای بیمه توقف کسب و کار خسارت می گیرند

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،مدیرعامل بیمه تعاون از پرداخت خسارت تعطیلی واحدهای صنفی دارای بیمه نامه توقف کسب و کار ناشی از پاندمی و اپیدمی خبر داد. دکتر یونس مظلومی، مدیرعامل با اشاره به اینکه بیمه توقف کسب و کار ناشی از پاندمی و اپیدمی پس از مطالعات …

Print Friendly, PDF & Email