نوروز ۱۴۰۰ در شمیران خاطره انگیز خواهد شد

شهرداری

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،نوروز ۱۴۰۰ شمیران، با نگهداشت هر چه مطلوبتر شهر و فضاسازی های محیطی، خاطره انگیز تر، زیباتر و نشاط آور تر برای شهروندان خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، مانی جعفریان معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری این منطقه در نشست با شهرداران نواحی ده گانه و روسای ادارات ذیربط که به میزبانی شهرداری ناحیه ۵ تشکیل شد با اعلام آغاز طرح استقبال از بهار اظهار داشت: باید فضاهای شهری در آستانه فصل بهار، آرامش بخش، نشاط آور و تسلای خاطر شهروندان در ایامی باشد که ویروس منحوس کرونا شهر و شهروندان را تحت تاثیر قرار داده است.
معاونت خدمات شهری منطقه یک ضمن تاکید بر ظرفیت های طبیعی، تاریخی و فرهنگی گفت: تلاش خواهیم کرد اولین بهار و نوروز قرن را با تلاش و همکاری همه نیروهای خدمتگزار مردم در شهرداری منطقه یک، متفاوت تر و پر خاطره تر برای شهروندان در منطقه یک رقم بزنیم.
جعفریان از همه شهرداران نواحی و روسای ادارات خواست هر یک به نحو احسن طرح استقبال از بهار را در محدوده کاری خود انجام دهند تا منطقه آماده آغاز فصل بهار شود.
معاون شهردار منطقه یک ‌با اشاره به اقدامات شاخص این معاونت گفت: در طرح استقبال از بهار ۱۴۰۰، رنگ آمیزی زیر مخزنی ها، نصب مخزن زباله، نظافت، تسطیح و پاکسازی زمینهای بایر، شستشوی جداول، مخازن، ایستگاه های اتوبوس، لایروبی انهار سرپوشیده، مسیل ها، پاکسازی و نظافت معابر، نظافت و ضد عفونی اسکان های کارگری، کاشت گل های فصلی، درختکاری، زیباسازی شهر، مبارزه با جانوران مضر شهری، مقابله با سد معبر و… در برنامه اجرایی منطقه در ایام پایانی سال است.

Share this:

Print Friendly, PDF & Email
شهرداری
ارائه خدمات غیر حضوری به شهروندان منطقه ۱۵ در اداره درآمد

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،۳ خط ویژه تلفن در اداره درآمد همزمان با موج چهارم شیوع کرونا با هدف قطع زنجیره این بیماری برای رسیدگی به درخواست شهروندان منطقه ۱۵ اختصاص یافت. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، وحیدرضا انارکی محمدی شهردار منطقه با اعلام این خبر …

Print Friendly, PDF & Email
شهرداری
۱۰هزار گل لاله در منطقه دو پایتخت شکوفا شد

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،بیش از ۱۰هزار پیاز گل لاله که اواخر سال گذشته در میادین و بوستان های سطح منطقه دو کاشته شده بود با آغاز فصل بهار شکفته شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲، علی اکبر کریمی پور، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه …

Print Friendly, PDF & Email
شهرداری
پروژه‌های شاخص شمال تهران با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها سرعت می گیرد

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،پروژه های شاخص و اولویت دار شمال تهران با توجه به اثرگذاری آنها بر زیست عمومی شهر، با بهره گرفتن از کلیه امکانات در اختیار و ظرفیت های موجود با همکاری همه حوزه ها، در سال ۱۴۰۰ سرعت می گیرد. به گزارش روابط عمومی …

Print Friendly, PDF & Email