کاهش 50درصدی تلفات سوانح رانندگی در منطقه2

شهرداری

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،سرپرست شهرداری منطقه 2گفت: با اجرای اقدامات ترافیکی و ایمن سازی معابر،تلفات حوادث رانندگی در شبکه بزرگراهی و معابر شهری منطقه درسال جاری نسبت به سال گذشته 50 درصد کاهش یافت.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه2، حسن صفات با اشاره به رویکرد مدیریت شهری منطقه در کاهش حوادث رانندگی گفت: برهمین اساس با هماهنگی پلیس راهور، اقدامات ترافیکی موثری در سالجاری اجرا و کاهش 50درصدی تلفات ناشی از حوادث رانندگی مهم ترین دستاورد این اقدامات است.
وی با اشاره به ایمن سازی شبکه معابرشهری و بزرگراهی گفت: توسعه استفاده از ابزارهای هوشمند، کنترل تخلفات رانندگی با دوربین‌های ثبت تخلفات و دوربین کنترل سرعت و همچنین نصب سرعتگاه از جمله مهمترین اقدامات ترافیکی است.
سرپرست شهرداری منطقه با اشاره به شناسایی نقاط حادثه خیز منطقه گفت:به منظور ارتقای ایمنی شبکه بزرگراهی عملیات اصلاح هندسی در بزرگراه های یادگار امام(ره)، شیخ فضل اله نوری،هاشمی رفسنجانی و شهید چمران اجرا شد.
صفات افزود: درتداوم روند این اقدامات طرح اصلاح هندسی در 27 نقطه از معابر شهری تاکنون اجرا شد و مابقی نیز تا پایان سال تکمیل می شود.

Share this:

Print Friendly, PDF & Email
شهرداری
ارائه خدمات غیر حضوری به شهروندان منطقه ۱۵ در اداره درآمد

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،۳ خط ویژه تلفن در اداره درآمد همزمان با موج چهارم شیوع کرونا با هدف قطع زنجیره این بیماری برای رسیدگی به درخواست شهروندان منطقه ۱۵ اختصاص یافت. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، وحیدرضا انارکی محمدی شهردار منطقه با اعلام این خبر …

Print Friendly, PDF & Email
شهرداری
۱۰هزار گل لاله در منطقه دو پایتخت شکوفا شد

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،بیش از ۱۰هزار پیاز گل لاله که اواخر سال گذشته در میادین و بوستان های سطح منطقه دو کاشته شده بود با آغاز فصل بهار شکفته شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲، علی اکبر کریمی پور، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه …

Print Friendly, PDF & Email
شهرداری
پروژه‌های شاخص شمال تهران با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها سرعت می گیرد

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،پروژه های شاخص و اولویت دار شمال تهران با توجه به اثرگذاری آنها بر زیست عمومی شهر، با بهره گرفتن از کلیه امکانات در اختیار و ظرفیت های موجود با همکاری همه حوزه ها، در سال ۱۴۰۰ سرعت می گیرد. به گزارش روابط عمومی …

Print Friendly, PDF & Email