لازمه تحقق شعار سال در صنعت پتروشیمی، همدلی و استمرار تعاملات سازنده برای تولید حداکثری است

پتروشیمی

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،مدیرعامل پتروشیمی بندرامام به مناسبت فرا رسیدن سال نو با مدیران پنج شرکت پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بندرامام، روز سه شنبه دهم فروردین ۱۴۰۰ حمیدرضا رستمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام به همراه جمعی از مدیران و روسای شرکت با حضور درمجتمع های پتروشیمی امیرکبیر ، مارون، فجر انرژی خلیج فارس، خوزستان و بوعلی سینا با مدیران عامل این شرکت ها دیدار و‌ ضمن تبریک عید نوروز جلسه ای دوستانه با مدیران عامل این شرکت‌ها برگزار کرد.

مدیرعامل پتروشیمی بندرامام به مناسبت آغاز سال جدید با این تجدید دیدارها خواستار همدلی، همبستگی و استمرار تعاملات سازنده بین شرکت‌های پتروشیمی منطقه شد.

حمیدرضا رستمی طی این دیدارها و جلسات با مدیران عامل با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۰ از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده با عنوان «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها» اشاره کرد و انسجام حداکثری مجموعه‌ها را برای تحقق شعار سال لازم دانست.

گفتنی است دیدار با دیگر مدیران عامل شرکت های منطقه نیز در برنامه مدیرعامل پتروشیمی بندرامام قرار داشت که بدلیل مشغله مدیران در این روز محقق نشد.

شایان ذکر است پیش از این مدیرعامل پتروشیمی بندرامام در ابتدای سال به مناسبت فرارسیدن سال نو از تمامی واحد های تولیدی و ستادی شرکت بازدید کرد و ضمن تبریک عید نوروز دیداری صمیمانه با کارکنان داشت.

Share this:

Print Friendly, PDF & Email
پتروشیمی
تحقق ۱۰۰درصد ظرفیت تولید در پتروشیمی بوعلی سینا با پایان موفقیت آمیز تعمیرات اساسی

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،تعمیرات اساسی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا با بهره‌گیری از توان نیروهای داخلی با موفقیت انجام شد و تولید این مجتمع آروماتیکی‌ به ۱۰۰ درصد ظرفیت اسمی رسید. به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بوعلی سینا، رئیس بهره‌برداری شرکت پتروشیمی بوعلی سینا با اعلام این خبر …

Print Friendly, PDF & Email
پتروشیمی
برتری واحد کنترل تولید پتروشیمی شهید تندگویان در سال «جهش تولید»

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،همزمان با ثبت رکورد تاریخی و بی سابقه تولید پتروشیمی شهید تندگویان در سال گذشته، مدیریت امور هماهنگی و کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی با ارسال لوحی از واحد کنترل این شرکت به عنوان واحد نمونه در سال «جهش تولید» تقدیر کرد.   …

Print Friendly, PDF & Email
پتروشیمی
پتروشیمی کارون با افزایش ۴۰ درصدی تولید در سال گذشته توانست شعار «جهش تولید» را محقق کند

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،فرمانده قرارگاه کربلا، پتروشیمی کارون را شرکتی موفق در ایجاد اشتغال، جلوگیری از خروج ارز از کشور و بومی‌سازی دانست و تصریح کرد: این شرکت با افزایش ۴۰ درصدی تولید در سال گذشته توانست شعار «جهش تولید» را به‌خوبی محقق‌ کند. به گزارش روابط …

Print Friendly, PDF & Email