رسیدگی تلفنی به درخواست های شهرسازی شهروندان منطقه ۱۵

شهرداری

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،شهردار منطقه ۱۵ از اجرای دوباره روش های غیرحضوری پاسخ گویی به درخواستهای امور شهرسازی شهروندان به منظور سلامت شهروندان و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی همزمان با آغاز موج چهارم شیوع کرونا خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، وحیدرضا انارکی محمدی با اعلام این خبر گفت: با توجه به وضعیت قرمز کرونایی شهر تهران و آغاز موج چهارم کرونا و احتمال گستردگی بیشتر آن طی روزهای آتی و در راستای حفظ سلامت شهروندان ؛ معاونت شهرسازی و معماری منطقه تمهیدات و اقدامات غیر حضوری خود را دوباره اجرا می کند.
او به این اقدامات اشاره کرد و گفت: به منظور تکریم بیشتر ارباب رجوع تمامی بخش های تخصصی حوزه شهرسازی و معماری منطقه پاسخ گویی تلفنی آنان هستند و درخواست شهروندان را با برقراری تماس تلفنی رسیدگی می کنند.
محمدی افزود: همچنین از سال گذشته نیز نماینده ی مطلع و تام الاختیار معاونت شهرسازی منطقه در دفاتر خدمات الکترونیک شهر به صورت ثابت(روزانه) مستقر شده است تا در ساعات اداری پاسخ گوی شهروندان باشد تا به کاهش لزوم مراجعه حضوری متقاضیان به حوزه شهرسازی و افزایش کیفیت خدمات کمک شود.
برپایه این گزارش؛ شهروندان می توانند در ساعات اداری۸ الی ۱۳ با شماره تلفن های۹۶۰۲۳۲۹۷ رییس صدور پروانه، ۹۶۰۲۳۳۰۹ رییس بازرس فنی، ۹۶۰۲۳۳۲۸ رییس طرح تفصیلی، ۹۶۰۲۳۳۱۰ رییس بازدید یکسان، ۹۶۰۲۳۳۱۸ رییس اجرای احکام، ۹۶۰۲۳۲۷۹ رییس حریم، ۹۶۰۲۳۲۹۷ رییس واحد نگهداشت ساختمانی، ۹۶۰۲۳۳۱۲دبیر شورای شهرسازی، ۹۶۰۲۳۲۹۰ دفتر معاون، ۹۶۰۲۳۳۱۵ مدیر بافت فرسوده، ۹۶۰۲۳۳۱۴ دبیر کمیته نما و ۹۶۰۲۳۳۰۴ دفتر معاون شهرسازی و معماری به صورت غیر حضوری و از طریق تماس تلفنی درخواست های خود را پیگیری کنند.

Share this:

Print Friendly, PDF & Email
شهرداری
گام های عملیاتی برای قطع زنجیره کرونا برداشته می شود

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،محمود کلهری شهردار منطقه ۵ از گام های عملیاتی برای قطع زنجیره کرونا خبر داد و افزود: با توجه به گسترش شیوع بیماری کرونا اقداماتی فوری در سطح منطقه برای جلوگیری از زنجیره ابتلا به این بیماری صورت گرفته که برگزاری ملاقات مردمی غیرحضوری، …

Print Friendly, PDF & Email
شهرداری
ارائه خدمات غیر حضوری به شهروندان منطقه ۱۵ در اداره درآمد

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،۳ خط ویژه تلفن در اداره درآمد همزمان با موج چهارم شیوع کرونا با هدف قطع زنجیره این بیماری برای رسیدگی به درخواست شهروندان منطقه ۱۵ اختصاص یافت. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، وحیدرضا انارکی محمدی شهردار منطقه با اعلام این خبر …

Print Friendly, PDF & Email
شهرداری
۱۰هزار گل لاله در منطقه دو پایتخت شکوفا شد

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،بیش از ۱۰هزار پیاز گل لاله که اواخر سال گذشته در میادین و بوستان های سطح منطقه دو کاشته شده بود با آغاز فصل بهار شکفته شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲، علی اکبر کریمی پور، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه …

Print Friendly, PDF & Email