پتروشیمی کارون با افزایش ۴۰ درصدی تولید در سال گذشته توانست شعار «جهش تولید» را محقق کند

پتروشیمی

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،فرمانده قرارگاه کربلا، پتروشیمی کارون را شرکتی موفق در ایجاد اشتغال، جلوگیری از خروج ارز از کشور و بومی‌سازی دانست و تصریح کرد: این شرکت با افزایش ۴۰ درصدی تولید در سال گذشته توانست شعار «جهش تولید» را به‌خوبی محقق‌ کند.
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی کارون، سردار سرتیپ خادم سیدالشهدا، به همراه هیات همراه روز سه‌شنبه هفدهم فروردین‌ماه با حضور در شرکت پتروشیمی کارون با مدیرعامل و مدیران این شرکت به عنوان بخشی از رزمندگان اقتصادی کشور دیدار کرد.
فرمانده قرارگاه کربلا در این دیدار ضمن بازدید از پروژه‌ هایکو در جریان پیشرفت این پروژه قرار گرفت.
در این بازدید پروژه هایکو، که باهدف تأمین مونوکسید کربن و هیدروژن رساندن کارون به ظرفیت ۱۰۰ درصدی تولید در حال اجراست و از تیرماه سال گذشته و زمان آغاز عملیات این پروژه تاکنون کل طرح توانسته بیش از ۲۴ درصد پیشرفت فیزیکی به‌صورت EPCCداشته باشد، معرفی شد.
سردار خادم همچنین با اشاره به رونمایی از پنج محصول پرارزش در زنجیره تولید ایزوسیانات‌ها در سال گذشته، پتروشیمی کارون را یکی از شرکت‌هایی دانست که توانسته به‌خوبی قدم‌هایی موفق در تولید، ارزآوری و ایجاد اشتغال در منطقه بردارد.
به اعتقاد وی، چنین موفقیت‌هایی از جوانان ایرانی پیروزی بزرگ در مقابل دشمن و شکستن شاخ غول تحریم است.
وی با اشاره به تولید بیش از ۶ میلیون لیتر آب‌ژاول در روزهای آغازین پاندمی کرونا و ارسال به سراسر کشور برای مبارزه با این ویروس از تلاش‌های تمامی مدیران، کارکنان و کارگران این شرکت تقدیر و تشکر کرد و تلاش شبانه روزی آنان در روزهای اولیه این بیماری را اهمیت ایران و ایرانیان برای صنعت کشور دانست.
فرمانده قرارگاه کربلا در پایان دیدارش با اشاره به اینکه سال گذشته از سوی مقابل معظم رهبری به نام «جهش تولید» مزین شد، شرکت پتروشیمی کارون را یکی از شرکت‌های موفق منطقه دانست که با افزایش ۴۰ درصدی تولید توانسته این شعار را به‌خوبی عملیاتی و اجرایی کند و گامی دیگر در مسیر توسعه و موفقیت صنعت کشور بردارد.

Share this:

Print Friendly, PDF & Email
پتروشیمی
تحقق ۱۰۰درصد ظرفیت تولید در پتروشیمی بوعلی سینا با پایان موفقیت آمیز تعمیرات اساسی

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،تعمیرات اساسی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا با بهره‌گیری از توان نیروهای داخلی با موفقیت انجام شد و تولید این مجتمع آروماتیکی‌ به ۱۰۰ درصد ظرفیت اسمی رسید. به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بوعلی سینا، رئیس بهره‌برداری شرکت پتروشیمی بوعلی سینا با اعلام این خبر …

Print Friendly, PDF & Email
پتروشیمی
برتری واحد کنترل تولید پتروشیمی شهید تندگویان در سال «جهش تولید»

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،همزمان با ثبت رکورد تاریخی و بی سابقه تولید پتروشیمی شهید تندگویان در سال گذشته، مدیریت امور هماهنگی و کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی با ارسال لوحی از واحد کنترل این شرکت به عنوان واحد نمونه در سال «جهش تولید» تقدیر کرد.   …

Print Friendly, PDF & Email
پتروشیمی
در شرایط جنگ اقتصادی، قوانین باید جهت تسهیل امور تولید به روزرسانی شود

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،مدیرعامل پتروشیمی بندرامام با مدیرکل گمرک بندرامام خمینی (ره) و مدیر گمرک سازمان منطقه ویژه اقتصادی در راستای تحقق شعار سال دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بندرامام، صبح روز سه شنبه ۱۷ فروردین ماه رحمت علی فلاح مدیرکل گمرک بندرامام خمینی (ره) …

Print Friendly, PDF & Email