افتتاح نخستین پایگاه ورزش برای صلح و توسعه درمنطقه ۱۵

شهرداری

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،نخستین پایگاه ورزش برای صلح و توسعه شهر تهران همزمان با روز جهانی ورزش برای صلح و توسعه با حضور عضو کمیسیون صلح و ورزش کمیته ملی المپیک و شهردار منطقه ۱۵ افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، وحید رضا انارکی محمدی شهردار منطقه در این مراسم با تاکید بر اهمیت نقش ورزش در رسیدن به صلح در جوامع بشری گفت: با ورزش میتوانیم همه جامعه را فارغ از جنسیت ، نژاد و قومیت با تاکید بر ارزش های مشترک برای رسیدن به جامعه ای بهتر در کنار هم جمع کنیم.
او ادامه داد: اتفاق های خوبی در عرصه ورزش می افتد که عرصه های اجتماعی دیگر را تحت شعاع قرار می دهد مثل انجام یک مسابقه خیریه فوتبال برای آزادی زندانیان یا جمع آوری کمکهای بشر دوستانه برای یاری نیازمندان توسط یک قهرمان ورزشی و این چیزی نیست جز آنکه ورزش در خدمت صلح و توسعه قراردارد.
شهردار منطقه افزود: شهرداری منطقه ۱۵ با افتتاح نخستین پایگاه ورزش برای صلح و توسعه، در ساختمان مرکز خدمات اجتماعی با مشارکت سمن ها و گروه های داوطلبی مردم نهاد به نوعی سفیران ورزشی صلح را در جهت انتقال پیام اصلی ورزش که همانا دوستی ، مهربانی ، نشاط سلامتی و در نهایت صلح هست ساماندهی می کند.
محمدی در ادامه ضمن گرامیداشت این روز، از شهروندان، ورزشکاران، قهرمانان ورزشی و هیات های ورزشی ، برای ترویج ورزش برای صلح و توسعه در این پایگاه دعوت کرد.
برپایه این گزارش، شاهین سلطان پور عضو کمیسیون صلح و ورزش کمیته ملی المپیک ضمن ابراز امیدواری برای اینکه ورزش در خدمت صلح باشد، گفت: این حرکت آغاز خوبی برای ارتقای روحیه و نشاط اجتماعی است و با همکاری خیرین امیدواریم نتایج خوبی حاصل شود.
او ادامه داد: ورزش به اندازه ای توانمند است که می تواند بستری جهانی برای یادگیری ارزشها ایجاد کند و بدین ترتیب مسیر را برای توسعه مهارتهای نرم مورد نیاز برای شکل گیری یک شهروند مسئول، هموار سازد.
این گزارش می افزاید؛ نخستین پایگاه ورزش برای صلح و توسعه شهر تهران امروز با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی به لحاظ وضعیت قرمز کرونایی شهر تهران بدون حضور رسانه ها و با حداقل تجمع با مشارکت اداره ورزش و مرکز خدمات اجتماعی منطقه در ساختمان مرکز خدمات اجتماعی منطقه با حضور شهردار منطقه و عضو کمیسیون صلح و ورزش کمیته ملی المپیک برای بهره مندی تمامی شهروندان به ویژه اقشار خاص نظیر کودکان کار، سالمندان و گروه های آسیب دیده افتتاح شد.

Share this:

Print Friendly, PDF & Email
شهرداری
ارائه خدمات غیر حضوری به شهروندان منطقه ۱۵ در اداره درآمد

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،۳ خط ویژه تلفن در اداره درآمد همزمان با موج چهارم شیوع کرونا با هدف قطع زنجیره این بیماری برای رسیدگی به درخواست شهروندان منطقه ۱۵ اختصاص یافت. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، وحیدرضا انارکی محمدی شهردار منطقه با اعلام این خبر …

Print Friendly, PDF & Email
شهرداری
۱۰هزار گل لاله در منطقه دو پایتخت شکوفا شد

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،بیش از ۱۰هزار پیاز گل لاله که اواخر سال گذشته در میادین و بوستان های سطح منطقه دو کاشته شده بود با آغاز فصل بهار شکفته شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲، علی اکبر کریمی پور، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه …

Print Friendly, PDF & Email
شهرداری
پروژه‌های شاخص شمال تهران با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها سرعت می گیرد

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،پروژه های شاخص و اولویت دار شمال تهران با توجه به اثرگذاری آنها بر زیست عمومی شهر، با بهره گرفتن از کلیه امکانات در اختیار و ظرفیت های موجود با همکاری همه حوزه ها، در سال ۱۴۰۰ سرعت می گیرد. به گزارش روابط عمومی …

Print Friendly, PDF & Email