امروز: June 15, 2021

پرتفوی ۸۰۰ میلیاردی و رشد ۷۰ درصدی شعبه آمل

اقتصادی , بانک و بیمه تاریخ انتشار: 0/02/18 دیدگاه‌ها برای پرتفوی ۸۰۰ میلیاردی و رشد ۷۰ درصدی شعبه آمل بسته هستند   138 بازدید

اندازه فونت    
پرتفوی ۸۰۰ میلیاردی و رشد ۷۰ درصدی شعبه آمل
رئیس شعبه آمل بیمه دانا گفت: این شعبه توانست در سال ۱۳۹۹ در آستانه کسب پرتفوی ۸۰۰ میلیاردی با نسبت خسارت ۴۵ درصدی قرار گیرد.

 این رقم نسبت به مورد مشابه سال ۱۳۹۸ رشد ۷۰ درصدی دارد که پیش‌بینی می شود تا پایان سال ۱۴۰۰ در کسب پرتفوی و انتخاب ریسک به نقطه اوج خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، حسینعلی جنگجو با اشاره به سابقه کوتاه فعالیت شعبه آمل افزود: این توفیق در وهله نخست ناشی از عنایت خداوند متعال و در مرحله بعدی مرهون رهنمودهای قابل تقدیر مدیران ارشد و ستادی و مناطق شرکت بیمه دانا و نیز تلاش و همدلی خالصانه یکایک همکاران دلسوز و همچنین تلاشهای بی وقفه شبکه فروش بوده که با نگاه ارزشی و اعتقادی به کار و خدمت رسانی عاشقانه، برای اعتلای نام شرکت سهامی بیمه دانا تلاش می نمایند.

وی با اشاره به تاثیر قابل ملاحظه طرح مهردانا در جذب پرتفوی این شعبه افزود: به یاری پروردگار و با برنامه ریزی انجام شده و استفاده از پتانسیل های موجود و همچنین با اتکا به روحیه جهادی همکاران و مشارکت نمایندگان و همکاری جمعی آنان، یقینا پیشتازی شعبه در عرصه خدمت رسانی به زیاندیدگان و بیمه گذاران محترم در سال جاری با کیفیت مطلوب تری ادامه خواهد یافت

برچسب ها:
مطالب مرتبط
بانک و بیمه
پتروشیمی
صنعت و معدن
رفتن به ابتدای صفحه