تاریخ انتشار : چهارشنبه 2 آذر 1401 - 12:35
کد خبر : 20382

مدیرعامل شرکت خدمات فنی فولاد یزد در گفتگو با «فکر اقتصادی»:

تحولات جدید موجب شکوفایی «خفولا» خواهد شد

«شرکت خدمات فنی فولاد یزد» فصل نوینی از فعالیت‌های خود را آغاز کرده است. این شرکت اکنون بر حوزه‌های تازه‌ای در فعالیت‌های عملیاتی خود تمرکز کرده و تیم مدیریتی جدیدی هم این شرکت را همراهی می‌کند. مصطفی احمدلو مدیرعامل شرکت خدمات فنی فولاد یزد درباره تحولات این شرکت توضیحاتی به فکراقتصادی داده است که در ادامه

«شرکت خدمات فنی فولاد یزد» فصل نوینی از فعالیت‌های خود را آغاز کرده است. این شرکت اکنون بر حوزه‌های تازه‌ای در فعالیت‌های عملیاتی خود تمرکز کرده و تیم مدیریتی جدیدی هم این شرکت را همراهی می‌کند. مصطفی احمدلو مدیرعامل شرکت خدمات فنی فولاد یزد درباره تحولات این شرکت توضیحاتی به فکراقتصادی داده است که در ادامه می‌خوانید.

شرکت خدمات فنی فولاد یزد اخیرا وارد دوره جدیدی از فعالیت شده است. ضمن توضیح درباره فعالیت های جدید شرکت، بیان کنید چه اتفاقاتی موجب این تحولات و آغاز فصل تازه ای از فعالیت‌ها شد؟

همان گونه مستحضرید شرکت خدمات فنی فولاد یزد از جمله شرکت‌های باسابقه و خوشنام در صنعت کشور و ارائه دهنده خدمات کلیدی در صنعت فولاد کشور به شمار می‌آید. هلدینگ‌های عظیم فولادی و معدنی کشور همواره جزو مشتریان شرکت خدمات فنی فولاد یزد بوده و هستند. این شرکت نیز همچون دیگر شرکت‌های فعال در بخش صنعت از برخی مشکلات و چالش‌ها که در سال‌های اخیر گریبان‌گیر اقتصاد کشور شد،برکنار نبوده است.

رکود و کاهش فعالیت‌هایی که در رشته‌های مختلف صنعتی از جمله صنایع فولاد به وجود آمد، مدیریت شرکت خدمات فنی را به سمت و سویی سوق داد که در سال ۱۳۹۹ و ابتدای ۱۴۰۰ اقدام به بستن قراردادهای پرریسکی کردند و این قراردادها مشکلاتی را برای شرکت ایجاد و در برخی موارد زیان عملیاتی به شرکت تحمیل کرد.
در حال حاضر خوشبختانه آن قراردادهای چالش برانگیز و مشکل ساز به اتمام رسیده و با استفاده از تجاربی که از چالش‌ها ایجاد شد و با درکی که از تغییرات به وجود آمده در حوزه کسب وکار شرکت به دست آمد، تصمیم گرفته شد که شرکت در مقوله نظافت صنعتی متمرکز شود. با این تصمیم، شرکت اقدام به خرید ماشین آلات و تجهیزات مدرن این خدمات کرده و این نوید را به ذینفعان شرکت می دهیم که شرکت خدمات فنی درآینده نزدیک در بعد نظافت صنعتی به قطب بزرگ این صنعت در کشور تبدیل خواهد شد.

 

شرکت خدمات فنی فولاد یزد اخیر شاهد تحولاتی در حوزه مدیریت نیز بوده است. این تحولات مدیریتی چه هدفی را دنبال می‌کند؟

همانطور که اشاره کردید مجموعه خدمات فنی فولاد یزد اخیرا در حوزه مدیریت خود نیز شاهد تغییرات مهمی بوده و این تغییرات در پی نیاز این شرکت به برنامه ها، تفکرات و ایده های جدید به وجود آمده است. با آمدن تیم جدید مدیریت خون تازه ای در رگ های این شرکت وارد شده و تحرک و انرژی فوق العاده ای نیز به این شرکت تزریق شده که ثمرات آن را به زودی در عملکرد شرکت خواهیم دید. بر این اساس، ۲۶ آبان ماهسالجاری انتخابات اعضای هیات مدیرهرا در شرکت خدمات فنی فولاد یزد برگزار کردیم و هیات مدیره جدید رسما کار خود را آغاز کرد.
یکی از مزیت های مهم حضور تیم جدید مدیریت در شرکت خدمات فنی،تخصص و شناخت علمی و عمیق تیم جدید هیات مدیره شرکت در حوزه بازار سرمایه  است. قطعا این توانمندی در کنار تجارب عملیاتی انباشته در این شرکت و برنامه هایی که برای شکوفایی و افزایش درآمدزایی عملیاتی این مجموعه در دستور کار قرار گرفته است، می تواند منشاء تحولات مثبت و سازنده بزرگی در شرکت خدمات فنی فولاد یزد باشد.

 

آیا شرکت خدمات فنی فولاد یزد در فصل نوین فعالیت های خود به دنبال ارتقاء برند شرکت و استفاده هر چه بیشتر از فرصت‌های بازار سرمایه است؟

بله ما با تغییرات مدیریتی و عملیاتی که در شرکت ایجاد شده دقیقا این هدف را دنبال می کنیم. مهمترین برنامه رشد سودآوری شرکت، سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار و شناسایی فرصتهای این حوزه است که در این امر از تخصص تیم مدیریتی جدید بهره مند خواهیم شد. ضمنا باتداوم سودآوری شرکت، برنامه ریزی لازم برای حضور شرکت خدمات فنی فولاد یزد در بازار دوم فرابورس انجام شده و این مهم قطعا در آینده نزدیک تحقق پیدا خواهد کرد.

برچسب ها : ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.