امروز: June 15, 2021

طرح های دانش‌بنیان‌ زیر چتر حمایت این بانك هستند

اقتصادی , بانک و بیمه تاریخ انتشار: 0/02/18 دیدگاه‌ها برای طرح های دانش‌بنیان‌ زیر چتر حمایت این بانك هستند بسته هستند   106 بازدید

اندازه فونت    
طرح های دانش‌بنیان‌ زیر چتر حمایت این بانك هستند
اعطاي تسهيلات به شركت هاي دانش بنيان و فن آور يكي از مهمترين اولويت هاي بانك صنعت و معدن در راستاي سياست هاي اعتباري سال ۱۴۰۰ است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن، دكتر مهري ضمن بيان مطلب فوق اظهار داشت: اين بانك در سال ۹۹ در راستاي تحقق اهداف و سياست هاي اعتباري خود، ۲۱ هزار و ۷۴۰ ميليارد ريال در قالب ۲۹۸ فقره تسهيلات به طرح هاي دانش‌بنيان پرداخت كرده است.
وي افزود: سال گذشته در اعطاي تسهيلات ياد شده كه به ۹۹ شركت دانش بنيان اختصاص يافته است، رشد بيش از ۱۰۰ درصدي را شاهد بوديم.
دكتر مهري خاطرنشان كرد: بانك صنعت و معدن از سال ۹۷ تاكنون در مجموع ۷۳۶ فقره تسهيلات به ۲۵۲ شركت دانش بنيان پرداخت نموده است كه گام مهمي در جهت حمايت از توليد با كيفيت و قابل رقابت در بازارهاي جهاني محسوب مي شود.
وي بيان داشت: براي نيل به هدف دستيابي به توسعه پايدار لازم است با استفاده از مزیت های نسبی موجود در هر منطقه كشور و استفاده از پتانسيل نيروي انساني متخصص در جهت نوسازي و بهسازي بخش صنعت و معدن و كاهش وابستگي صنايع مختلف و جلوگيري از خام فروشي حركت كرده و زمينه صادرات محصولات داخلي را فراهم نماييم.
دكتر مهري ياد آور شد: در جهت فراهم آوردن بستر مناسب براي همكاري بانك با بخش صنعت و مراكز توليد علم و فناوري نيز بانك صنعت و معدن تفاهمنامه هايي با جهاد دانشگاهي و دانشگاه هاي اميركبير و صنعتي شريف با رويكرد استفاده مطلوب از توانمندی های آنان در راستای اجرای پروژه های تحقیقاتی، کاربردی و عملیاتی و بومی سازی آنها منعقد نموده است و در سال جاري نيز به دنبال گسترش اين همكاري ها و تقويت تعامل سازنده با مراكز يادشده و تأمين مالي مؤثر شركت هاي دانش بنيان هستيم

برچسب ها:
مطالب مرتبط
بانک و بیمه
پتروشیمی
صنعت و معدن
رفتن به ابتدای صفحه