امروز: June 15, 2021

تعامل بیمه سلامت با بیمه های تکمیلی در ارایه خدمات الکترونیکی

اجتماعی تاریخ انتشار: 0/02/19 دیدگاه‌ها برای تعامل بیمه سلامت با بیمه های تکمیلی در ارایه خدمات الکترونیکی بسته هستند   102 بازدید

اندازه فونت    
تعامل بیمه سلامت با بیمه های تکمیلی در ارایه خدمات الکترونیکی

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: بیمه سلامت به وظیفه خود در ارایه سامانه نسخه نویسی الکترونیکی به بیمه های تکمیلی عمل کرده است.

محمد مهدی ناصحی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت، درخصوص تفاوت تعرفه و فرانشیز در بحث نسخه نویسی الکترونیکی گفت: ۲۰ درصد ما به تفاوت درشورای عالی بیمه مطرح بوده و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته بیمه ها از جمله بیمه سلامت این مبلغ را دربخش خصوصی و دولتی پرداخت خواهد کرد.

 وی درخصوص اتصال طرح نسخه نویسی الکترونیکی به بیمه های تکمیلی افزود: طبق رایزنی های انجام شده بیمه مرکزی اعلام آمادگی داشته و برخی بیمه ها نیز متصل شدند، بنابراین بیمه سلامت به وظیفه خود درارایه این سامانه به بیمه های تکمیلی عمل کرده و بیمه ها به راحتی می توانند از این سامانه استفاده کنند.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، درباره آخرین وضعیت پرداختی ها به داروخانه ها تصریح کرد: در بخش خدمات الکترونیک دربخش خصوصی پرداخت ها به روز بوده و دربخش دولتی مطالبات تا پایان مهرها و دربخش خصوصی تا ابتدای آذرماه انجام شده و امیدواریم در اردیبهشت فاصله منطقی  دررسیدگی به اسناد اجرایی شود

برچسب ها:
مطالب مرتبط
بانک و بیمه
پتروشیمی
صنعت و معدن
رفتن به ابتدای صفحه