بررسی تحریم های ظالمانه ورزشی علیه ایرانی‌ها در برنامه رابونا

اقتصادی

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،برنامه این هفته رابونا شبکه تیوا اسپورت به موضوع تحریم های ظالمانه ورزشی علیه ایرانی‌ها خواهد پرداخت که به صورت زنده توسط تلویزیون تعاملی تیوا پوشش داده خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي تيوا، در برنامه رابونا این هفته که به صورت اختصاصی در شبکه تیوا اسپورت پخش می‌شود؛ خلاصه بازی‌های لیگ‌های معتبر اروپایی از جمله چهار لیگ معتبر انگلیس، آلمان، اسپانیا و ایتالیا و لیگ قهرمانان پخش شده و با حضور کارشناسان و خبرنگاران تخصصی، هر کدام از لیگ‌ها مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرد.

همچنین در این برنامه بخش جذابی برای تعامل بین برنامه و بینندگان وجود دارد که در آن شرایطی فراهم شده تا طرفداران تیم‌های اروپایی به صورت اسکایپ در خصوص وضعیت تیم‌هایشان گفت‌وگو کنند که این هفته به کانون هواداران آث میلان در ایران اختصاص داده شده است.

همچین بخش دید عمودی برنامه با حضور بابک سرانی آذر خبرنگار و کارشناس فوتبال به مبحث تحریم های ظالمانه ورزشی علیه ایرانی‌ها خواهد پرداخت.

برنامه رابونا برای علاقه‌مندان به حوزه فوتبال لیگ های اروپایی، هر چهارشنبه ساعت 20:15 از شبکه تیوا اسپورت به صورت اختصاصی پخش می شود.علاقه مندان براي مشاهده اين برنامه مي توانند به شبكه تيوا اسپورت در سايت تيوا به آدرس www.tva.tv مراجعه كنند.

Share this:

Print Friendly, PDF & Email
اقتصادی
امضای تفاهم‌نامه همکاری شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و شرکت تخفیفان

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و شرکت تخفیفان قرارداد همکاری امضا کردند. به گزارش روابط‌عمومی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، مراسم امضای قرارداد همکاری شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و شرکت تخفیفان با حضور رسول محمدی عضو هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه‌، نازنین دانشور مدیرعامل …

Print Friendly, PDF & Email
اقتصادی
بازار بورس بيشتر از سوي عوامل داخلي دچار مشكل شده است

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،كارشناس بازار سرمايه معتقد است كه بازار بورس بيشتر از سوي عوامل داخلي دچار مشكل شده و ترس فروش به اين موضوع مربوط مي شود به همين دليل است كه تاكيد مي كنيم لازم است سياستمداران رفتارهاي حمايتي بيشتري اتخاذ كنند. به گزارش روابط …

Print Friendly, PDF & Email
اقتصادی
رکوردشکنی حراج تهران؛ تابلو آغداشلو ۱۲ میلیارد فروش رفت

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،سیزدهمین دوره حراج بزرگ تهران که به دلیل بحران بیماری کرونا مدت‌ها به تعویق افتاده بود، در نهایت عصر روز جمعه ۲۶ دی ماه، مانند دوره‌های گذشته در هتل «پارسیان» برگزار شد.  سیزدهمین حراج تهران عصر دیروز جمعه ۲۶ دی ماه کار خود را …

Print Friendly, PDF & Email