حمایت شهرداری از ساخت بزرگ ترین بیمارستان غرب تهران

شهرداری

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،شهردار منطقه 22 بر تداوم حمایت های شهرداری از پروژه احداث بیمارستان برکت تاکید کرد و افزود: شهرداری آمادگی تمام قد در حوزه شهرسازی و املاک برای توسعه و سرعت بخشیدن بیمارستان برکت را دارد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 22، مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه 22 در جریان بازدید از پروژه های عمرانی منطقه از بیمارستان برکت نیز بازدید کرد و گفت: با راه اندازی بیمارستان برکت در بلوار کوهک نه تنها نیاز اهالی منطقه برای امور درمانی تامین می شود، بلکه به عنوان یک بیمارستان فرا منطقه ای آمادگی خدمات رسانی به هموطنان مان را خواهد داشت، از سوی دیگر باتوجه به اینکه افزایش سرانه درمانی یکی از مهم ترین نیازهای کلانشهر تهران است شهرداری منطقه تمام قد از توسعه سرانه بهداشت و درمان منطقه حمایت خواهد کرد.
شهردار منطقه 22 افزود: مجموعه شهرداری منطقه22 خود را مکلف می داند تا آخر فعالیت عمرانی این بیمارستان در کنار این طرح بهداشتی و درمانی باشد تا دیگران نیز برای ورود به این حوزه تشویق و دلگرم شوند.
وی افزود: بیمارستان برکت از نظر معماری، از استانداردهای منطبق بر ضوابط روز دنیا برخوردار است و این موضوع سبب شده که سرانه فضا به ازای هر تخت در این بیمارستان با سایر بیمارستان‌های داخلی تفاوت محسوسی داشته باشد، البته بنای این بیمارستان به شکل ایرانی و اسلامی مورد ساخت قرار خواهد گرفت.
رحمان زاده با اشاره به این که بیمارستان در فاز نخست با زیربنای ۱۵۰ هزار مترمربع و در ۲۲ طبقه و در یک زمین سه هکتاری در حال ساخت است، اظهار داشت: یکی از مهم ترین خدماتی که این بیمارستان در زمان بهره برداری قرار است ارائه دهد استفاده از دستگاه ها و تجهیزات پزشکی روز دنیا در حوزه بیماران سرطانی است و در حال حاضر 45 درصد از بنای ساختمانی این بیمارستان فعالیت عمرانی آن به اتمام رسیده است.
شهردار منطقه 22 عنوان کرد: آن طور که مدیران اجرایی این بیمارستان عنوان کردند بیش از 700 تخت بیمارستان در این مجموعه راه اندازی می شود و همچنین حدود 3 هزار و 500 پارکینگ هم در نظر گرفته شده است تا مراجعه کنندگان با مشکل پارک خودرو مواجه نشوند؛ البته طراحان این بیمارستان این موضوع را نیز عنوان کرده اند پارکینگ‌های این بیمارستان به شکلی طراحی شده که در مواقع اضطراری بتوان از آن‌ها به عنوان یک فضای بیمارستانی مضاعف استفاده کرد.
او گفت: طبق اعلام کارشناسان بخشی از این پروژه بیمارستانی تا خرداد ماه سال آینده مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

Share this:

Print Friendly, PDF & Email
شهرداری
اجرای سوگواره فاطمی در محلات منطقه2

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،به مناسبت ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا(س) ، ویژه برنامه های فرهنگی تحت عنوان سوگواره جان نبی در محلات منطقه 2 برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲، یوسف مزارعی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲با بیان این خبر اظهار داشت …

Print Friendly, PDF & Email
شهرداری
نهمین شماره مجله چند رسانه‌ای «وقایع شمیران» منتشر شد

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران از انتشار نهمین شماره مجله چند رسانه‌ای «وقایع شمیران» در ۲۴ صفحه از سوی اداره روابط عمومی این منطقه خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک؛ محمد رضا پارسیان با اشاره به این مطلب گفت: …

Print Friendly, PDF & Email
شهرداری
اجتماع فاطمی در میدان شوش منطقه 15

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،شهردار ناحیه یک منطقه 15 از برگزاری اجتماع فاطمیون در جنوب تهران همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) با رعایت شیوه نامه های بهداشتی خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15، مهدی استرابی ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت …

Print Friendly, PDF & Email