بازدید عضو هیأت مدیره بانک مهر ایران از شعب استان خوزستان

بانک و بیمه

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،در راستای نظارت بر نحوه ارائه خدمات بانکی به مشتریان و بررسی عملکرد مدیریت شعب استان‌ها، عیسی امامی عضو هیأت مدیره بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به همراه احسان غلامی رییس اداره کل سازمان و برنامه‌ریزی این بانک از شعب خوزستان بازدید کردند.

 امامی در سفر به خوزستان از شعب شهرستان خرمشهر (کد ۴۰۴۱)، آبادان (کد ۴۰۰۱) و شعب شهرستان اهواز از جمله شعبه کوی ملت (کد ۴۰۴۲)، حفاری (کد ۴۰۴۳) و زیتون کارمندی (کد ۴۰۰۳) بازدید و ضمن بررسی عملکرد و ارزیابی فعالیت‌های صورت گرفته، راهکارهای لازم در خصوص ارتقاء کیفی و کمی خدمات قابل ارائه به مشتریان را ارائه کرد.

وی در جریان این بازدید، بر اشراف همه همکاران در استفاده از برنامه عملیاتی بانک به‌منظورکنترل جایگاه شعبه و مقایسه عملکردی با سایر شعب هم‌درجه در کشور و همچنین استفاده از سامانه میعاد تأکید داشت.

در این سفر، امامی همچنین جلسه هم اندیشی با حضور همه رؤسای شعب و دوایر ستادی استان خوزستان برگزار کرد.

وی ضمن تشکر از تلاش‌های مدیریت شعب استان خوزستان، همچنین ارج نهادن به اقدامات مثبت همکاران و بیان فرصت‌ها و تهدید‌های موجود، اظهار داشت: با شناخت کافی از موقعیت جغرافیایی، شناسایی و استفاده بهینه از ظرفیت موجود در صنایع و معادن غنی استان خوزستان، می‌توان جایگاه این استان را بیش از پیش ارتقا داد. دستیابی به اهداف و برنامه‌های ترسیمی بانک، مستلزم شناسایی ظرفیت‌های جدید بازاریابی است تا با گام‌های موثر همکاران صف و ستاد، سهم بیشتری از منابع بازارهای هدف و حجم نقدینگی موجود در کشور در قالب طرح‌های متنوع جذب بانک شود.

در ادامه غلامی، رییس اداره کل سازمان و برنامه‌ریزی از طرح جدید همیاران مهر رونمایی و اعلام کرد به‌زودی این طرح به اپلیکیشن همراه‌بانک مهر ایران اضافه خواهد شد.

همچنین آمار عملکرد استان خوزستان توسط سید ابراهیم جانانه، مدیرشعب استان خوزستان ارائه و نقاط قوت و ضعف مجموعه در حوزه‌های جذب منابع، وصول مطالبات و کنترل مصارف تشریح شد.

 

منبع: روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

Share this:

Print Friendly, PDF & Email
بانک و بیمه
امام جمعه سنندج: بانک مهر ایران پیشروترین بانک در راستای تعاليم اسلامي است

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،ماموستا فایق رستمی، امام جمعه سنندج و نماینده مردم در مجلس خبرگان گفت: بانک مهر ایران پيشروترين بانک در راستاي تعاليم اسلامي در مجموعه سيستم بانکي است. به گزارش روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، اسعدی مدیر شعب استان کردستان در ديدار با ماموستا …

Print Friendly, PDF & Email
بانک و بیمه
«وگردش» بانکی با تمرکز بر گردشگری

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،بانک گردشگری به‌عنوان یکی از بانک‌های نسبتا جوان در حوزه بانکداری کشور فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ با دریافت مجوز فعالیت از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران آغاز کرد. این بانک طبق شعار راهبردی خود با تمرکز بر صنعت توریسم و سرمایه‌گذاری‌های مرتبط …

Print Friendly, PDF & Email
بانک و بیمه
پیاده‌سازی عملیات کنترل تطابق تراکنش در بانک مهر ایران

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،از امروز ۳۰ دی عملیات کنترل تطبیق تراکنش در بانک مهر ایران انجام خواهد شد. به گزارش روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، چنانچه اقلام اطلاعاتی موجود در تراکنش‌های واصله با اقلام اطلاعاتي رمز دوم پوياي متناظر با تراکنش مطابقت نداشته باشد، از انجام …

Print Friendly, PDF & Email