شهردار زرند: در چارچوب قانون، از زیسکو حمایت می کنیم

اقتصادی

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،در دیدار مدیرعامل شرکت فولاد زرند ایرانیان با شهردار زرند، در مورد طرح های عمرانی و فرهنگی شهرستان و تاثیر همکاری زیسکو با شهرداری، در رفاه اجتماعی شهرستان گفتگو شد.

 در دیدار مدیرعامل شرکت فولاد زرند ایرانیان با شهردار زرند، در مورد طرح های عمرانی و فرهنگی شهرستان و تاثیر همکاری زیسکو با شهرداری،  در رفاه اجتماعی شهرستان گفتگو شد.

در ابتدای این دیدار، شهردار زرند با تاکید بر حمایت از بخش تولید گفت: حمایت از بخش های تولیدی و اشتغال زایی،  باعث رونق اقتصادی شهرستان است و ما در سال جهش تولید این مهم را مورد توجه قرار داده ایم تا شاهد رونق اقتصادی شهرمان باشیم.

مهندس مهدلو افزود: تکیه بر  تولیدات داخلی علاوه بر این که می‌تواند وضعیت اشتغال را بهبود بخشد، باعث بهبود وضعیت معیشت مردم نیز خواهد شد.

مهندس مهدلو تصریح کرد:با توجه به رکود اقتصادی حاکم بر جامعه این مجموعه به خوبی توانسته به فعالیت خود ادامه دهد و ما به عنوان یکی از دستگاه های متولی شهر، در چارچوب قوانین از این مجموعه حمایت می کنیم.

منتخب شورای شهر زرند، با اشاره به مشارکت زیسکو در اجرای پروژه های  شهرداری، تصریح کرد: هر گونه همکاری در زمینه های فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی می تواند شادابی و نشاط بیشتری به شهر القا کند .

مهندس سهراب نژاد نیز در این دیدار بر همکاری بیشتر با شهرداری، در سال های آتی تاکید کرد و گفت: ما معتقدیم، منفعت همکاری زیسکو در پروژه های شهرداری، به شهروندان وکارکنان این مجموعه بازخواهد گشت.

در پایان این دیدار و در راستای برنامه ریزی جهت ادامه مشارکت  زیسکو در اجرای طرح های شهری، از چند پروژه شهرستان زرند بازدید شد

 

منبع: روابط عمومی زیسکو

Share this:

Print Friendly, PDF & Email
اقتصادی
کسب سود 3 سال تنها در 9 ماه/ رکورد شکنی پیاپی شرکت نفت ایرانول

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،شرکت نفت ایرانول توانست در 9 ماهه سال جاری به اندازه 3 سال اخیر خود سود کسب کند. محمدحسین رزاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول با بیان این خبر گفت: به لطف خدا و تلاش بی وقفه همکارانم توانستیم سود خالص 800 میلیارد تومانی کسب …

Print Friendly, PDF & Email
اقتصادی
جریمه ۳.۵ میلیارد ریالی تعزیرات برای احتکار لاستیک ماشین سنگین

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،مدیرکل تعزیرات حکومتی استان چهار محال و بختیاری از صدور حکم بیش از ۳.۵ میلیارد ریالی برای احتکار (لاستیک ماشین سنگین) خبر داد. به گزارش ایسنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، محمد رضا عمرون در این رابطه …

Print Friendly, PDF & Email
اقتصادی
باکیفیت‌ترین سواری‌های داخلی کدامند؟

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،بر اساس آخرین ارزیابی صورت‌گرفته از وضعیت کیفی خودروهای سواری تولیدی آذر سال‌جاری، دو محصول پژو ۲۰۰۸ ایران‌خودرو/ایکاپ و نیومزدا ۳ شرکت بهمن‌موتور توانسته‌اند پنج ستاره کیفی را کسب کرده و باکیفیت‌ترین‌ خودروهای داخلی باشند. طبق این ارزیابی چهار خودرو چهار ستاره، ۱۸ مدل …

Print Friendly, PDF & Email