تبیین چشم انداز همکاری مشترک صندوق قرض الحسنه شاهد و بانک رسالت در دیدار مدیران عامل

اقتصادی

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،دکتر اسلام کریمی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد، دکتر محمدحسین حسین زاده مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت، دکتر حمیدعلی صمیمی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگزان تهران بزرگ و جمعی از مدیران صندوق قرض الحسنه شاهد  و بانک رسالت در نشست مشترکی پیرامون ارائه خدمات مطلوب و در خور شأن جامعه بزرگ ایثارگری به گفت و گو پرداختند.

به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد، نشست مشترک دکتر اسلام کریمی و دکتر محمدحسین حسین زاده  مدیران عامل صندوق قرض الحسنه شاهد و بانک قرض الحسنه رسالت در خصوص همکاری مشترک این دو نهاد مالی برگزار شد.

در این نشست که با حضور دکتر اسلام کریمی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد، دکتر محمدحسین حسین زاده مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت، دکتر حمیدعلی صمیمی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگزان تهران بزرگ و جمعی از مدیران صندوق قرض الحسنه شاهد  و بانک رسالت برگزار شد دو طرف در خصوص همکاری مشترک پیرامون ارائه خدمات مطلوب و در خور شأن جامعه بزرگ ایثارگری به گفت و گو پرداختند.

دکتر اسلام کریمی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد در ابتدای جلسه ضمن قدردانی از مدیر عامل و مدیران بانک قرض الحسنه رسالت به پاس حضور و تشریک مساعی در خصوص خدمت رسانی به خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو صندوق قرض الحسنه شاهد، با تاکید بر منویات مقام معظم رهبری در خصوص خدمات مطلوب به خانواده های شاهد و ایثارگر بر لزوم اجرا شدن این منویات اشاره کرد.

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد اظهار داشت: از ابتدای سال 1399 صندوق با طراحی و برنامه ریزی پیک خدمت و ازائه خدمات غیر حضوری شامل سامانه پیامکی درخواست تسهیلات، اینترنت بانک و … تمام تلش خود را برای خدمات شایسته به اعضا انجام داده است.

دکتر کریمی در ادامه افزود: با تاکید مهندس اوحدی معاون محترم رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص متمرکز کردن ارائه تسهیلات به جامعه بزرگ ایثارگری توسط صندوق قرض الحسنه شاهد با همکاری بانک مرکزی و شبکه بانکی کشور، جلسات مختلف با مدیران شبکه بانکی برنامه ریزی شد.

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه شاهد گت: بانک قرض الحسنه رسالت به عنوان یکی از پیشروان سنت قرض الحسنه در کشور و نگاه ویژه دکتر حسین زاده مدیرعامل محترم این بانک به جامعه بزرگ ایثارگری می تواند یکی از بازوان توانمند صندوق قرض الحسنه شاهد و بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای ارائه خدمات شایسته و مطلوب به این عزیزان باشد.

در ادامه این نشست دکتر محمدحسین حسین زاده مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت ضمن ابراز خوشنودی و استقبال از همکاری دو جانبه صندوق قرض الحسنه شاهد و بانک قرض الحسنه رسالت گفت: همکاری دو طرفه و تعامل دو سویه این دو نهاد مالی در راستای ارائه خدمات به خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر یکی از نقاط قوت هر دو مجموعه خواهد بود زیرا خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر حق بزرگی بر گردن نظام و انقلاب داشته و دارند و بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی تمامی دستگاه ها باید تمام توان خود را در راستای ارائه خدمات بیشتر و بهتر به این عزیزان بکار گیرند.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت در ادامه اظهار داشت: بانک رسالت به عنوان یکی از بانک های قرض الحسنه شبکه پولی و مالی کشور با بیش از 7 میلیون مشتری در سراسر کشور آمادگی کامل خود را در راستای بهره گیری از تمام ظرفیت ها و امکانات خود در تعامل با صندوق قرض الحسنه شاهد برای خدمت به جامعه بزرگ ایثارگری کشور اعلام می دارد.

محمدحسین حسین زاده افزود: بانک قرض الحسنه رسالت با طراحی خدمات نوین بانکی و ارائه تمامی خدمات بصورت غیر حضوری به مردم عزیز در اقصی نقاط کشور این آمادگی را دارد که تمامی خدمات خود را به خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو صندوق قرض الحسنه شاهد ارائه داده و گوشه ای از زحمات و خدمات این جامعه بزرگ به کشور را جبران نماید.

در ادامه این نشست، مدیران صندوق قرض الحسنه شاهد و بانک قرض الحسنه رسالت به بیان دیدگاه ها، نظرات و پیشنهادات خود پیرامون همکاری دو جانبه پرداختند.

در پایان این نشست مدیران عامل صندوق قرض الحسنه شاهد و بانک قرض الحسنه رسالت نمایندگانی را برای تشکیل کارگروه تدوین تفاهم نامه همکاری انتخاب نمودند تا در اسرع وقت مفاد مورد نظر برای عقد تفاهم نامه همکاری را آماده نمایند

Share this:

Print Friendly, PDF & Email
اقتصادی
نابودکننده قند خون و دیابت پیدا شد!

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،دارچین از طریق افزایش حساسیت به انسولین، قند خون را کاهش می دهد زیرا انسولین را در انتقال گلوکز به سلول ها کارآمدتر می کند. به گزارش منیبان،  دیابت بیماری است که به واسطه قند خون بالا توصیف می شود. اگر به درستی کنترل نشود، …

Print Friendly, PDF & Email
اقتصادی
تغییر سهمیه بندی بنزین از خودرو به خانوار روی کاغذ ماند

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،عصر روز گذشته جزئیات لایحه بودجه ۱۴۰۰ در مجلس بررسی شد؛ یکی از پیشنهادهای مهم این بود که نحوه توزیع و سهمیه بندی بنزین از هر خودرو به هر نفر تغییر یابد؛ موضوعی که در گذشته نیز در مجلس مطرح شده بود، اما این …

Print Friendly, PDF & Email
اقتصادی
قبل عید خودرو بخریم یا بعد از عید؟

به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،هرسال با شروع اسفند، بازار خودرو در شب عید داغ می‌شود امسال اما وضعیت کمی متفاوت است و نوسان قیمت دلار و دورنمای مبهم اقتصاد کشور موجب شده است که مشتریان بازار خودرو برای خرید دچار تردید شوند. به گزارش تجارت‌نیوز برخی تصور می‌کنند که …

Print Friendly, PDF & Email