امروز: July 26, 2021

پیشرفت 93 درصدی پروژه بریکت سازی شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری

اقتصادی , صنعت و معدن تاریخ انتشار: 0/03/22 دیدگاه‌ها برای پیشرفت 93 درصدی پروژه بریکت سازی شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری بسته هستند   235 بازدید

اندازه فونت    
پیشرفت 93 درصدی پروژه بریکت سازی شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری
 جمشید علی بابایی در تکمیل این خبر گفت: به منظور افزایش بهره­ وری و مدیریت بهینه ضایعات حاصل از تولید و درراستای حفظ محیط زیست در واحد احیاء مستقیم فولاد سفیددشت، احداث خط تولید بریکت سرد از تیرماه سال 98 در دستور کار واحد عملیات این شرکت قرار گرفت.

وی تصریح کرد: واحد بریکت سازی فولاد سفیددشت پس از راه اندازی قادر به تولید 12 تن بر ساعت بریکت سرد از نرمه آهن اسفنجی خواهد بود که این محصول به عنوان خوراک کوره قوس به کار می رود.
مدیر توسعه و تکنولوژی شرکت فولاد سفیددشت خاطرنشان کردند علی رغم وجود موانع در پیشبرد پروژه بریکت سازی از قبیل شیوع بیماری کرونا و مشکلات تامین تجهیزات و قطعات به دلیل تحریم های وضع شده بر صنعت فولاد، باهمت و تلاش کاکنان این واحد پیشرفت 93 درصدی حاصل گردیده است.
وی در پایان با اعلام خبر تکمیل پروژه بریکت سازی تا پایان شهریور ماه ابراز امیدواری کرد: تا پایان سال جاری و با راه اندازی واحد فولاد سازی و ریخته گری مداوم، تکمیل زنجیره تولید فولاد در شرکت فولاد سفیددشت تا حد مطلوبی محقق خواهد گردید

برچسب ها:
مطالب مرتبط
بانک و بیمه
پتروشیمی
صنعت و معدن
رفتن به ابتدای صفحه