امروز: July 26, 2021

برپایی پردیس های فرهنگی و هنری در منطقه۱۳

اجتماعی , شهرداری تاریخ انتشار: 0/03/23 دیدگاه‌ها برای برپایی پردیس های فرهنگی و هنری در منطقه۱۳ بسته هستند   207 بازدید

اندازه فونت    
برپایی پردیس های فرهنگی و هنری در منطقه۱۳

به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت، برنامه های متنوع فرهنگی- هنری با رویکرد ایجاد نشاط اجتماعی و معنوی از سوی اداره فرهنگی منطقه۱۳ به اجرا در آمد .
به گزارش روابط عمومي شهرداری منطقه ۱۳، مجتبی شکری ، شهردار منطقه گفت : به مناسبت گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و برادر گرامیشان امام‌ رضا(ع) و با هدف ایجاد نشاط اجتماعی ویژه برنامه هایی در قالب پردیس فرهنگی،هنری، نشاط و تعالی برگزار می شود.
او با اشاره به مشارکت ناحیه مقاومت بسیج کمیل و شهرداری ناحیه ۲ منطقه ۱۳ در برپایی پردیس فرهنگی و هنری افزود: در این پردیس، علاوه بر اجرای برنامه های استیج محور ، ایستگاه های مختلفی شامل کودکان،مشاوره ،کارآفرینی ،طب و …در دهه کرامت پذیرای شهروندان است.
شهردار منطقه۱۳ اضافه کرد : همچنین به مناسبت میلاد امام رضا(ع) ، غرفه ها و استیج فرهنگی در تاریخ ۲۵و۲۶ خرداد ماه در بوستان پیروزی برپا می شود.
شکری برگزاری نخستین دوره مسابقات قهرمانی چالش ذهن مناطق ۲۲گانه شهرداری تهران به میزبانی منطقه۱۳ را از دیگر برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی منطقه به مناسبت دهه کرامت عنوان کرد و ادامه داد: این مسابقه به‌ ابتکار اداره ورزش بانوان و با مشارکت معاونت ورزش بانوان سازمان ورزش شهرداری تهران بر پایه هوش، قدرت ذهن برتر و سرعت عمل و برای محک زدن توانایی مغزی و آزمایش ذهن افراد برگزار شد.
او یادآور شد:به مناسبت میلاد کریمه اهل بیت(س)، تابلو نقاشی استاد احمد کوچکیان فرد در مراسمی با عنوان بانوی بهشت نگارخانه فرهنگسرای امید رونمایی شد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
بانک و بیمه
پتروشیمی
صنعت و معدن
رفتن به ابتدای صفحه