امروز: July 26, 2021

ویژه برنامه های “دختران شهر ” در محلات شمال تهران برگزار می شود

اجتماعی , شهرداری تاریخ انتشار: 0/03/23 دیدگاه‌ها برای ویژه برنامه های “دختران شهر ” در محلات شمال تهران برگزار می شود بسته هستند   214 بازدید

اندازه فونت    
ویژه برنامه های “دختران شهر ” در محلات شمال تهران برگزار می شود

 

ویژه برنامه های “دختران شهر تهران” همزمان با بزرگداشت میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه(س)، دهه کرامت و روز ملی دختران، توسط اداره امور بانوان شهرداری منطقه یک در محلات 27 گانه شمال تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید عباس سجادی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری این منطقه اعلام کرد: درک ابعاد وجودی حضرت معصومه(س) و تبیین جایگاه معنوی آن حضرت در جامعه، ضرورتی است که بانوان و به ویژه دختران، باید با شناخت صحیح و الگوبرداری از کریمه اهل بیت(ع)، به عنوان مظهر کرامت و مهربانی در جامعه باشند.

وی گفت: از این رو اداره امور بانوان در دهه کرامت که از شنبه 22 خرداد ماه هم زمان با بزرگداشت میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه(س) آغاز و تا اول تیر ماه میلاد با سعادت امام رضا (ع) ادامه دارد ، ویژه برنامه های “دختران شهر تهران” را با هدف تکریم دختران در دو سطح، متمرکز در اداره بانوان و محلات 27 گانه برگزار می کند.
سجادی تصریح کرد: برنامه های آموزشی، تفریحی، هنری، ورزشی، میزهای مشاوره، بازارچه های فروش دست سازه های بانوان کارآفرین حامی زنان سرپرست خانوارو فضاسازی های محیطی در محلات از جمله برنامه های اجرایی است.
معاون شهردار منطقه یک برگزاری جشن بزرگ منطقه ای روز دختر را از دیگر برنامه ها دانست و گفت: دوشنبه 24 خردادماه ساعت 10 الی 12 در بوستان نفس محله گلابدره، جشن دختران با تقدیر از دختران شاخص محلات و منتخبین پویش ماه مهربانی برگزار می شود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
بانک و بیمه
پتروشیمی
صنعت و معدن
رفتن به ابتدای صفحه