تاریخ انتشار : سه شنبه 29 آذر 1401 - 17:23
کد خبر : 21859

بیمه تجارت‌نو، راهی نو در صنعت دیجیتال

فکراقتصادی – اولین کنفرانس ملی تحول دیجیتال، بانک و بیمه ۲۸ آذر ماه برگزار شد و بیمه تجارت نو به عنوان یکی از پیشروان صنعت بیمه در حوزه دیجیتال، حامی این کنفرانس بود. بیمه تجارت‌نو، راهی نو در صنعت دیجیتال اولین کنفرانس ملی تحول دیجیتال، بانک و بیمه ۲۸ آذر ماه در سالن همایش‌های کتابخانه

بیمه تجارت‌نو، راهی نو در صنعت دیجیتال-فکراقتصادی

فکراقتصادی – اولین کنفرانس ملی تحول دیجیتال، بانک و بیمه ۲۸ آذر ماه برگزار شد و بیمه تجارت نو به عنوان یکی از پیشروان صنعت بیمه در حوزه دیجیتال، حامی این کنفرانس بود.

بیمه تجارت‌نو، راهی نو در صنعت دیجیتال

اولین کنفرانس ملی تحول دیجیتال، بانک و بیمه ۲۸ آذر ماه در سالن همایش‌های کتابخانه ملی جمهوری اسلامی با حضور وزیر اقتصاد، رئیس کل بانک مرکزی، رئیس کل بیمه مرکزی، تعدادی از نمایندگان مجلس و برخی از مدیران ارشد صنعت بانک و بیمه با محورهای تحـول دیجیتـال و نقشـه راه نظام بـانک و بیـمه در ایــران، نقـش نظام بـانک و بیـمه در حـکمرانـی دیجیتــالی و چـابـکی نظام بـانک و بیمه کشــور در اکوسیستم دیجیتــال برگزار شد.

خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی ، سیدمحمدرضا میرتاج الدینی رئیس فراکسیون راهبردی مجلس شورای اسلامی و مجیدبهزادپور رئیس کل بیمه مرکزی اعضای شورای عالی این کنفرانس بودند، همچنین وزیر اقتصاد و دارایی ، صالح آبادی رئیس کل بانک مرکزی و رئیس کل بیمه مرکزی در این رویداد سخنرانی داشتند که به شرح اقدامات موثر انجام شده برای دیجیتالی شدن خدمات بانکی و بیمه ای پرداختند.

بیمه تجارت‌نو که به عنوان شرکت پیشرو در حوزه تحول دیجیتال، در صنعت بیمه نقش بسزایی دارد در سال های اخیر گام‌های بزرگی برای دیجیتالی شدن صنعت بیمه برداشته است.

یکی از فعالیت‌های شرکت بیمه تجارت‌نو در حوزه فناوری و دیجیتال، اپلیکیشن بنو است. این اپلیکیشن برای تسریع خدمات بیمه‌ای معرفی شده است. اپلیکیشن بنو با توسعه بیمه‌گری دیجیتال هزینه‌های بیمه‌گری را کاهش، سرعت خدمات‌دهی به مشتریان را افزایش و کیفیت خدمات‌رسانی را بهبود می بخشد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.